Onze mensen

Alleen maar vrouwen? Ja, alleen maar vrouwen. Want onze content komt rechtstreeks uit het dagelijks leven. Daarom bestaat niet alleen onze redactie, maar ook ons team branded content uit vrouwen van de doelgroep. Zodat we ook voor jullie échte content kunnen maken, voor echte vrouwen.

Judith van den Berg

Commercial Director |  +31651403811  |  judith@snippetmedia.nl

Barbara van Erp

Eigenaar & Strategy Director | +31634867222 | barbara@snippetmedia.nl

Femke Sterken

Eigenaar & Director Operations | +31619198606 | femke@snippetmedia.nl

Desirée Groot

Branded Content Manager | +31650418791 | desiree@snippetmedia.nl

Leonie Berkenbosch

Branded Content | +31651353019 | leonie@snippetmedia.nl

Isabel Kemme

Branded Content Manager | met zwangerschapsverlof

Vala van den Boomen

Copywriter | 020 2233021 | vala@snippetmedia.nl

Sanne Mulder

Finance & Content | 020 2233021 | sanne@snippetmedia.nl